Hersteld Hervormde Gemeente

Ouderkerk aan den IJssel en omstreken

Agenda

Mei,
2023
Mei 2023
Zon Maa Din Woe Don Vri Zat
30 1 Monday 1 May 2023 2 Tuesday 2 May 2023 3 Wednesday 3 May 2023 4 Thursday 4 May 2023 5 Friday 5 May 2023 6 Saturday 6 May 2023
7 Sunday 7 May 2023 8 Monday 8 May 2023 9 Tuesday 9 May 2023 10 Wednesday 10 May 2023 11 Thursday 11 May 2023 12 Friday 12 May 2023 13 Saturday 13 May 2023
14 Sunday 14 May 2023 15 Monday 15 May 2023 16 Tuesday 16 May 2023 17 Wednesday 17 May 2023 18 Thursday 18 May 2023 19 Friday 19 May 2023 20 Saturday 20 May 2023
21 Sunday 21 May 2023 22 Monday 22 May 2023 23 Tuesday 23 May 2023 24 Wednesday 24 May 2023 25 Thursday 25 May 2023 26 Friday 26 May 2023 27 Saturday 27 May 2023
28 Sunday 28 May 2023 29 Monday 29 May 2023 30 Tuesday 30 May 2023 31 Wednesday 31 May 2023 1 2 3
Toon evenementen van alle categorieën


9 juni 10:00 -
Kerkdienst

9 juni 18:30 -
Kerkdienst

15 juni 09:00 -
Mannenensemble Maranatha

15 juni 09:00 -
Oudpapier inzameling

19 juni 19:45 -
activiteitencommissie

1 juli 19:30 -
Doopzitting

3 juli 09:45 -
Informele ontmoeting

5 juli 19:45 -
Zangvereniging de Bovenstem

8 juli 20:00 -
Kerkvoogdij vergadering

9 juli 19:30 -
Diaconie vergadering